hydrauliczny podnośnik butelkowy, 8 ton, BAHCO [BH4G8]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH4G8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2190 pkt. |
Profesjonalny, hydrauliczny podnośnik butelkowy, BAHCO [BH4G8] o udźwigu 8 ton, podnosi do wysokości 460 mm.
Podnośnik posiada certyfikat CE.
Jest zaprojektowany do ciężkiej i intensywnej pracy oraz wysokich wymagań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.hydrauliczny podnośnik butelkowy, 8 ton, BAHCO [BH4G8]
- profesjonalny butelkowy podnośnik samochodowy o udźwigu 8 ton,
- spawana konstrukcja zapewnia lepszą wydajność i zapobiega wyciekom oleju,
- podstawa z kutej stali zapewnia dużą odporność na zużycie i uderzenia,
- śruba przedłużająca umożliwia precyzyjną regulację wysokości,
- ząbkowana nakrętka zapewnia bezpieczne umocowanie,
- zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu wysunięciu, które mogłoby uszkodzić tłok,
- nadaje się do pracy tylko w pozycji pionowej,
- podnośnik posiada certyfikat CE,
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA BAHCO [BH4G8]
- maksymalny udźwig: 8 000 kg,
- najazd (wysokość podnośnika): 230 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia: 460 mm,
- temperatura pracy: od - 20 do 50°C,
- wymiary opakowania (dł x szer x wys): 140 x 130 x 245 mm,
- waga: 4.7 kg,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 4.7 kg |
| zakres roboczy: | 230-460 mm |
| udźwig: | 8 t |
| wysokość najazdu: | 230 mm |
| wysokość podnoszenia: | 460 mm |
| EAN: | 7314150558025 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 245 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
