hydrauliczny podnośnik butelkowy, 30 ton, Premium, BAHCO [BH4B30]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH4B30
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9444 pkt. |
Profesjonalny, hydrauliczny podnośnik butelkowy, Premium, BAHCO [BH4B30] o udźwigu 30 ton, podnosi do wysokości 445 mm.
Podnośnik posiada certyfikat CE.
Jest zaprojektowany do ciężkiej i intensywnej pracy oraz wysokich wymagań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.hydrauliczny podnośnik butelkowy, 30 ton, Premium, BAHCO [BH4B30]
- profesjonalny butelkowy podnośnik samochodowy o udźwigu 30 ton,
- zaprojektowany do ciężkiej i intensywnej pracy oraz wysokich wymagań,
- twardy, chromowany wysuwany tłok z niklowanym wykończeniem zapewnia dłuższą żywotność,
- spawana obudowa zapewnia najlepszą wydajność i zapobiega wyciekom oleju,
- duża stalowa powierzchnia dolnej podstawy zapewnia większą stabilność oraz odporność na zużycie i uderzenia,
- wyżłobiona nakrętka zapewnia bezpieczne umocowanie,
- zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu wysunięciu, które mogłoby uszkodzić tłok,
- podnośnik posiada certyfikat CE,
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA BAHCO [BH4B30]
- maksymalny udźwig: 30 000 kg,
- najazd (wysokość podnośnika): 280 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia: 445 mm,
- temperatura pracy: od - 20 do 50°C,
- wymiary opakowania (dł x szer x wys): 240 x 160 x 335 mm,
- waga: 18.2 kg,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 18.2 kg |
| zakres roboczy: | 280-445 mm |
| udźwig: | 30 t |
| wysokość najazdu: | 280 mm |
| wysokość podnoszenia: | 445 mm |
| EAN: | 7314150557783 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 19 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 33.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
