hydrauliczny podnośnik butelkowy, 20 ton, Premium, BAHCO [BH4B20]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH4B20
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7310 pkt. |
Profesjonalny, hydrauliczny podnośnik butelkowy, Premium, BAHCO [BH4B20] o udźwigu 20 ton, podnosi do wysokości 430 mm.
Podnośnik posiada certyfikat CE.
Jest zaprojektowany do ciężkiej i intensywnej pracy oraz wysokich wymagań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.hydrauliczny podnośnik butelkowy, 20 ton, Premium, BAHCO [BH4B20]
- profesjonalny butelkowy podnośnik samochodowy o udźwigu 20 ton,
- zaprojektowany do ciężkiej i intensywnej pracy oraz wysokich wymagań,
- twardy, chromowany wysuwany tłok z niklowanym wykończeniem zapewnia dłuższą żywotność,
- spawana obudowa zapewnia najlepszą wydajność i zapobiega wyciekom oleju,
- duża stalowa powierzchnia dolnej podstawy zapewnia większą stabilność oraz odporność na zużycie i uderzenia,
- wyżłobiona nakrętka zapewnia bezpieczne umocowanie,
- zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu wysunięciu, które mogłoby uszkodzić tłok,
- podnośnik posiada certyfikat CE,
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA BAHCO [BH4B20]
- maksymalny udźwig: 20 000 kg,
- najazd (wysokość podnośnika): 270 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia: 430 mm,
- temperatura pracy: od - 20 do 50°C,
- wymiary opakowania (dł x szer x wys): 230 x 180 x 290 mm,
- waga: 12.4 kg,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 12.4 kg |
| zakres roboczy: | 270-430 mm |
| udźwig: | 20 t |
| wysokość najazdu: | 270 mm |
| wysokość podnoszenia: | 430 mm |
| EAN: | 7314150557844 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 13 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 29 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
