hydrauliczny podnośnik butelkowy, 2 tony, BAHCO [BH4G2]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH4G2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1297 pkt. |
Profesjonalny, hydrauliczny podnośnik butelkowy, BAHCO [BH4G2] o udźwigu 2 ton, podnosi do wysokości 344 mm.
Podnośnik posiada certyfikat CE.
Jest zaprojektowany do ciężkiej i intensywnej pracy oraz wysokich wymagań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.hydrauliczny podnośnik butelkowy, 2 tony, BAHCO [BH4G2]
- profesjonalny butelkowy podnośnik samochodowy o udźwigu 2 tony,
- spawana konstrukcja zapewnia lepszą wydajność i zapobiega wyciekom oleju,
- podstawa z kutej stali zapewnia dużą odporność na zużycie i uderzenia,
- śruba przedłużająca umożliwia precyzyjną regulację wysokości,
- ząbkowana nakrętka zapewnia bezpieczne umocowanie,
- zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu wysunięciu, które mogłoby uszkodzić tłok,
- nadaje się do pracy tylko w pozycji pionowej,
- podnośnik posiada certyfikat CE,
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA BAHCO [BH4G2]
- maksymalny udźwig: 2 000 kg,
- najazd (wysokość podnośnika): 181 mm,
- maksymalna wysokość podnoszenia: 344 mm,
- temperatura pracy: od - 20 do 50°C,
- wymiary opakowania (dł x szer x wys): 105 x 105 x 200 mm,
- waga: 2.4 kg,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 2.4 kg |
| zakres roboczy: | 181-344 mm |
| udźwig: | 2 t |
| wysokość najazdu: | 181 mm |
| wysokość podnoszenia: | 344 mm |
| EAN: | 7314150557929 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.5 kg |
| długość opakowania: | 10.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
