haki do paneli ściennych i gablot narzędziowych, 65mm, 5 szt., Bahco [1495TP-ACHL65] kształt L
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-ACHL65
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 396 pkt. |
Zestaw 5 szt. haków do paneli perforowanych Bahco 1495TP-ACHL65, w kształcie litery L, o długości 65 mm.
Wytrzymałe, stalowe haki montowane beznarzędziowo do paneli ściennych służą do powieszenia narzędzi ręcznych posiadających w rękojeści otwór do zawieszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Haki do perforowanych paneli ściennych, 65mm, Bahco [1495TP-ACHL65]:
- metalowe haki służące do zawieszenia narzędzi ręcznych na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- bardzo łatwe w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalne - można je zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu,
- w zestawie 5 sztuk haków w kształcie litery L, o długości 65 mm.
| długość całkowita: | 65 mm |
| waga kg: | 0,144 kg |
| na wyposażeniu: | 5 szt. haków 65mm |
| liczba haków: | 5 szt. |
| EAN: | 7314150297061 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.144 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
