haki do paneli ściennych i gablot narzędziowych, 40mm, 5 szt., Bahco [1495TP-ACHU40] kształt U
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-ACHU40
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 410 pkt. |
Zestaw 5 szt. haków do paneli perforowanych Bahco 1495TP-ACHU40, w kształcie litery U, o długości 40 mm.
Wytrzymałe, stalowe haki montowane beznarzędziowo do paneli ściennych służą do powieszenia narzędzi ręcznych posiadających w rękojeści otwór do zawieszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Haki do perforowanych paneli ściennych, 40mm, Bahco [1495TP-ACHU40]:
- metalowe haki służące do zawieszenia narzędzi ręcznych na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- bardzo łatwe w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalne - można je zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu,
- w zestawie 5 sztuk haków w kształcie litery U, o długości 40 mm.
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga kg: | 0,125 kg |
| na wyposażeniu: | 5 szt. haków 40mm |
| liczba haków: | 5 szt. |
| EAN: | 7314150297092 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.125 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
