Gwoździe do gwoździarki, typ WW 33°, 3,1 x 90mm, 2200szt. Bostitch [WW3190] gładkie
-
Producent:
-
Kod producenta:WW3190
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1891 pkt. |
Gwoździe gładkie WW 33°, łączone drutem pod kątem 33° Bostitch [WW3190] o grubości 3,1mm i długości 90mm, pakowane po 2200szt.
Przeznaczone do łączenia elementów drewnianych np. palet, skrzyń, czy elementów konstrukcji drewnianych.
Gwoździe do gwoździarek pneumatycznych i gazowych Bostitch: F33PT-E, F33PTSM-E, BTCN560, BF33-E, GF33PT-E, GF9033-E, oraz gwoździarek innych producentów obsługujących gwoździe pod kątem 33°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe do gwoździarki pneumatycznej Bostitch [WW3190]:
- gwoździe z gładkim trzpieniem do drewna, np. palet, skrzyń, czy elementów konstrukcji drewnianych,
- wycięte główki gwoździ sprawiają, że są one połączone w równe i ścisłe pakiety i eliminują powstawanie ostrych odprysków,
- połączone szeregowo zgrzewanym drutem pod kątem 33°,
- gwoździe przeznaczone do gwoździarek pneumatycznych i gazowych Bostitch: F33PT-E, F33PTSM-E, BTCN560, GF33PT-E, GF9033-E, BF33-E oraz gwoździarek innych producentów obsługujących gwoździe pod kątem 33°.
Parametry gwoździ Bostitch [WW3190]:
- długość całkowita: 90mm,
- grubość: 3,1mm,
- średnica główki: 7,1mm,
- rodzaj trzpienia: gładki,
- wykończenie: stal zwykła,
- mocowanie: na drucie,
- liczba sztuk w opakowaniu: 2200 szt.
- deklaracja właściwości użytkowych.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
| średnica gwoździa: | 3,1 mm |
| rodzaj łba: | okrągły ścięty |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | bez pokrycia |
| rodzaj łączenia: | drutem |
| kąt pochylenia gwoździa: | 33 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2200 szt. |
| długość całkowita: | 90 mm |
| przeznaczone do narzędzia: | F33PT-E |
| EAN: | 5902013949596 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 90 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
