Gwoździe gładkie do gwoździarki, typ PT 34°, 2,8 x 63mm, 2200szt. Bostitch [PT2863]
-
Producent:
-
Kod producenta:PT2863
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1809 pkt. |
Gwoździe gładkie PT, łączone taśmą papierową pod kątem 33° Bostitch [PT2863] o grubości 2,8mm i długości 63mm, pakowane po 2200szt.
Przeznaczone do łączenia elementów drewnianych np. palet, skrzyń, czy elementów konstrukcji drewnianych.
Gwoździe do gwoździarek pneumatycznych i gazowych Bostitch: F33PT-E, F33PTSM-E, BTCN560, GF33PT-E, GF9033-E, oraz gwoździarek innych producentów obsługujących gwoździe pod kątem 33°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe do gwoździarki pneumatycznej Bostitch [PT2863]:
- gwoździe z trzpieniem gładkim do drewna, np. palet, skrzyń, czy elementów konstrukcji drewnianych,
- wycięte główki gwoździ sprawiają, że są one połączone w równe i ścisłe pakiety i eliminują powstawanie ostrych odprysków,
- połączone szeregowo taśmą papierową pod kątem 33°,
- gwoździe przeznaczone do gwoździarek pneumatycznych i gazowych Bostitch: F33PT-E, F33PTSM-E, BTCN560, GF33PT-E, GF9033-E, oraz gwoździarek innych producentów obsługujących gwoździe pod kątem 33°.
Parametry gwoździ Bostitch [PT2863]:
- długość całkowita: 63mm,
- grubość: 2,8mm,
- średnica główki: 6,8mm,
- rodzaj trzpienia: gładki,
- wykończenie: gładkie,
- mocowanie: taśma papierowa,
- liczba sztuk w opakowaniu: 2200 szt.
- deklaracja właściwości użytkowych.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
| średnica gwoździa: | 2,8 mm |
| rodzaj łba: | okrągły ścięty |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | bez pokrycia |
| rodzaj łączenia: | na taśmie papierowej |
| kąt pochylenia gwoździa: | 33 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2200 szt. |
| długość całkowita: | 63 mm |
| przeznaczone do narzędzia: | F33PT-E |
| EAN: | 5902013942931 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 63 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
