gwoździe galwanizowane z łbem spęcznionym 16 GA do gwoździarek akumulatorowych DCN660, 44x1,61mm, 20°, DeWalt [DNBA1644GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DNBA1644GZ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 517 pkt. |
Gwoździe do gwoździarek galwanizowane z łbem spęcznionym serii 16 GA, DeWalt DNBA1644GZ, grubość gwoździa 1,39 x 1,61mm, długość gwoździa 44mm pakowane po 2500 szt. w pudełku kartonowym.
Gwoździe są nachylone pod kątem 20°, pozwalają na łatwy dostęp do rogów i narożników, można ich używać np. do napraw stolarskich oraz montaży wykończeniowych przy futrynach, ramach okiennych, listwach i panelach.
Gwoździe współpracują z gwoździarkami akumulatorowymi DCN660, DC618 i DC610 i innymi, w których zasobnik jest pochylony pod katem 20°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździe / sztyfty do gwoździarek do drewna DeWALT [DNBA1644GZ]:
- gwoździe galwanizowane ze spęcznionym łbem, odporne na korozję,
- do magazynka nachylonego 20º,
- gwoździe pod kątem 20° pozwalają na łatwy dostęp do rogów i narożników,
- gwoździe nadają się np. do napraw stolarskich oraz montaży wykończeniowych przy futrynach, ramach okiennych, listwach i panelach.
Parametry gwoździ do gwoździarek DeWALT [DNBA1644GZ]:
- długość gwoździa: 44 mm,
- grubość gwoździa: 1,39 x 1,61 mm,
- wykończenie: galwanizowane,
- kąt pochylenia: 20°,
- ilość sztuk w opakowaniu: 2500 szt.
- opakowanie: karton,
Gwoździe DeWALT DNBA1644GZ współpracują z gwoździarkami akumulatorowymi DCN660, DC618 i DC610 i innymi, w których zasobnik jest pochylony pod katem 20°.
| średnica gwoździa: | 1,39x1,61 mm |
| rodzaj łba: | spęczniony |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | ocynkowany |
| kąt pochylenia gwoździa: | 20 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2500 szt. |
| długość całkowita: | 44 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5902013961154 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.74 kg |
| długość opakowania: | 12.80 cm |
| szerokość opakowania: | 8.00 cm |
| wysokość opakowania: | 5.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
