Gwoździe pierścieniowe, ocynkowane ze ściętym łbem [DNPT31R90G12Z], galwanizowane o średnicy 3,1mm i długości 90mm, pakowane po 2200szt.
Polecamy stosowanie gwoździ DNPT31R90G12Z z gwoździarką DCN690 lub DCN692.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździe do gwoździarek do drewna DeWALT [DNPT31R90G12Z]:
  • gwoździe pierścieniowe ocynkownegalwanizowane ze ściętym łbem, odporne na korozję,
  • gwoździe przeznaczone są do szybkiego i trwałego łączenia konstrukcji drewnianych,
  • gwoździe DEWALT spełniają wymagania Eurokodu 5 oraz klas użyteczności 1, 2 i 3.
Parametry Gwoździ do gwoździarek DeWALT [DNPT31R90G12Z]:
  • długość całkowita: 90mm,
  • średnica: 3,10mm,
  • wykończenie: galwanizowane,
  • mocowanie: na taśmie papierowej,
  • kąt pochylenia: 34°,
  • ilość sztuk w opakowaniu: 2200szt.
EC5 dzieli gwoździe na 3 klasy użytkowania:
Klasa użytkowania 1 - stosowane w pomieszczeniach ogrzewanych,
Klasa użytkowania 2 - stosowane w pomieszczeniach nieogrzewanych oraz zabezpieczonych na zewnątrz,
średnica gwoździa: 3,1 mm
rodzaj łba: okrągły ścięty
rodzaj gwoździa: pierścieniowy
pokrycie: ocynkowany
rodzaj łączenia: na taśmie z tworzywa
kąt pochylenia gwoździa: 34 °
liczba sztuk w opakowaniu: 2200 szt.
długość całkowita: 90 mm