gwoździe do gwoździarek do drewna, pierścieniowe ze ściętym łbem, 3,1 x 90mm, 34º, DeWALT [DNPT31R90G12Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DNPT31R90G12Z
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3539 pkt. |
Gwoździe pierścieniowe, ocynkowane ze ściętym łbem [DNPT31R90G12Z], galwanizowane o średnicy 3,1mm i długości 90mm, pakowane po 2200szt.
Stosowane do szybkiego, trwałego łączenia konstrukcji drewnianych, współpracują ze wszystkimi gwoździarkami gazowymi, pneumatycznymi czy akumulatorowymi w których zasobnik jest pochylony pod kątem 34°.
Polecamy stosowanie gwoździ DNPT31R90G12Z z gwoździarką DCN690 lub DCN692.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździe do gwoździarek do drewna DeWALT [DNPT31R90G12Z]:
- gwoździe pierścieniowe ocynkowne, galwanizowane ze ściętym łbem, odporne na korozję,
- gwoździe przeznaczone są do szybkiego i trwałego łączenia konstrukcji drewnianych,
- gwoździe współpracują ze wszystkimi gwoździarkami gazowymi, pneumatycznymi czy akumulatorowymi w których zasobnik jest pochylony pod katem 34°,
- gwoździe DEWALT spełniają wymagania Eurokodu 5 oraz klas użyteczności 1, 2 i 3.
Parametry Gwoździ do gwoździarek DeWALT [DNPT31R90G12Z]:
- długość całkowita: 90mm,
- średnica: 3,10mm,
- wykończenie: galwanizowane,
- mocowanie: na taśmie papierowej,
- kąt pochylenia: 34°,
- ilość sztuk w opakowaniu: 2200szt.
Gwoździe DEWALT DNPT31R90G12Z spełniają wymagania Eurokodu 5 oraz klas użyteczności 1, 2 i 3; a każde opakowanie jest wyraźnie oznaczone kolorem wg klasy użytkowania.
EC5 dzieli gwoździe na 3 klasy użytkowania:
Klasa użytkowania 1 - stosowane w pomieszczeniach ogrzewanych,
Klasa użytkowania 2 - stosowane w pomieszczeniach nieogrzewanych oraz zabezpieczonych na zewnątrz,
Klasa użytkowania 3 - stosowane niezabezpieczone na zewnątrz oraz bezpośrednio narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych.
| średnica gwoździa: | 3,1 mm |
| rodzaj łba: | okrągły ścięty |
| rodzaj gwoździa: | pierścieniowy |
| pokrycie: | ocynkowany |
| rodzaj łączenia: | na taśmie z tworzywa |
| kąt pochylenia gwoździa: | 34 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2200 szt. |
| długość całkowita: | 90 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5902013961369 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 12.40 kg |
| długość opakowania: | 28.00 cm |
| szerokość opakowania: | 26.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
