Gwoździe pierścieniowe, ocynkowane ze ściętym łbem [DNPT28R63G12Z], galwanizowane o średnicy 2,8 i długości 63mm, pakowane po 2200szt.
Polecamy stosowanie gwoździ DNPT28R63G12Z z gwoździarką  DCN690 lub DCN692.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździe do gwoździarek do drewna DeWALT [DNPT28R63G12Z]:
  • gwoździe pierścieniowe ocynkownegalwanizowane ze ściętym łbem, odporne na korozję,
  • gwoździe przeznaczone są do szybkiego i trwałego łączenia konstrukcji drewnianych,
  • gwoździe DEWALT spełniają wymagania Eurokodu 5 oraz klas użyteczności 1, 2 i 3.
Parametry gwoździ do gwoździarek DeWALT [DNPT28R63G12Z]:
  • długość całkowita: 63 mm,
  • średnica: 2,80 mm,
  • wykończenie: galwanizowane,
  • mocowanie: na taśmie papierowej,
  • kąt pochylenia: 34°,
  • ilość sztuk w opakowaniu: 2200 szt.
EC5 dzieli gwoździe na 3 klasy użytkowania:
Klasa użytkowania 1 - stosowane w pomieszczeniach ogrzewanych,
Klasa użytkowania 2 - stosowane w pomieszczeniach nieogrzewanych oraz zabezpieczonych na zewnątrz.
średnica gwoździa: 2,8 mm
rodzaj łba: okrągły ścięty
rodzaj gwoździa: pierścieniowy
pokrycie: ocynkowany
rodzaj łączenia: na taśmie z tworzywa
kąt pochylenia gwoździa: 34 °
liczba sztuk w opakowaniu: 2200 szt.
długość całkowita: 63 mm