Gwoździe spiralne BRT 21, łączone taśmą plastikową pod kątem 21° Bostitch [KB380SP100] o grubości 3,8mm i długości 100mm, pakowane po 1288szt.
Gwoździe przeznaczone do użycia w gwoździarce pneumatycznej Bostitch BRT130-E.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździe do gwoździarki pneumatycznej Bostitch [KB380SP100]:
  • spiralne gwoździe do drewna, np. palet, czy elementów konstrukcji drewnianych,
  • łączone plastikiem pod kątem 21°,
  • gwoździe przeznaczone do gwoździarki pneumatycznej Bostitch BRT130-E.
Parametry gwoździ Bostitch [KB380SP100]:
  • długość całkowita: 100mm,
  • grubość: 3,8mm,
  • średnica główki: 9mm,
  • rodzaj trzpienia: spiralny,
  • wykończenie: stal zwykła,
  • mocowanie: plastikowe,
  • liczba sztuk w opakowaniu: 1288 szt.
  • waga: 11 kg,
  • deklaracja właściwości użytkowych.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
średnica gwoździa: 3,8 mm
rodzaj łba: okrągły pełny
rodzaj gwoździa: spiralny
pokrycie: bez pokrycia
rodzaj łączenia: na taśmie z tworzywa
kąt pochylenia gwoździa: 21 °
długość całkowita: 100 mm