gwoździarka pneumatyczna do palet, gwoździe 57-100mm Makita [AN960]
-
Producent:
-
Kod producenta:AN960
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25540 pkt. |
Gwoździarka bębnowa pneumatyczna Makita [AN960], pracująca na ciśnieniu roboczym 4,9 - 8,3 bar, zapakowana w kartonie.
Kompaktowa gwoździarka pneumatyczna z regulacją głębokości wbijania przeznaczona jest do naprawy i montażu palet zwykłych. Obsługuje gwoździe łączone drutem o długości 57 - 100 mm. Posiada możliwość wyboru trybu wbijania gwoździ pojedynczego lub seryjnego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździarka pneumatyczna do palet Makita [AN960]:
- gwoździarka pneumatyczna z regulacją głębokości wbijania, przeznaczona do naprawy i montażu palet zwykłych,
- przeznaczona do wbijania gwoździ o długości 57 - 100 mm,
- obsługuje gwoździe łączone drutem,
- gwoździarka posiada możliwość wyboru trybu wbijania gwoździ: pojedynczy lub seryjny,
- uchwyt boczny ułatwia pracę,
- gwoździarka dostarczana bez walizki, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne gwoździarki pneumatycznej Makita [AN960]:
- długość gwoździ: 57 - 100 mm,
- pojemność magazynka: 225 - 300 szt.,
- ciśnienie robocze: 4,9 - 8,3 bar,
- wymiary (D x S x W): 338 x 153 x 418 mm,
- waga (EPTA): 5,1 kg
Wyposażenie gwoździarki [AN960]:
- olej do narzędzi pneumatycznych 30 ml [181434-7],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makita wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | olej do narzędzi pneumatycznych 30 ml [181434-7], instrukcja obsługi |
| długość gwoździ : | 57-100 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany z boku |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 225-300 szt |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381664639 |
| ciśnienie robocze: | 4,9 - 8,3 bar |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.18 kg |
| długość opakowania: | 47 cm |
| szerokość opakowania: | 43 cm |
| wysokość opakowania: | 19 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
