gwoździarka akumulatorowa do gwoździ 50-90mm, 18V XR, DeWalt [DCN950N-XJ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN950N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20380 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka 18V XR DeWALT DCN950N-XJ, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Przeznaczona jest do wbijania gwoździ o długości 50 - 90 mm. Jest przystosowana do gwoździ mocowanych na taśmie papierowej oraz łączonych drutem pod kątem 30° - 34°. Posiada 1 tryb wbijania gwoździ - sekwencyjny, wymagający wciśnięcia spustu przy każdym wystrzeleniu gwoździa. Głębokość wbijania gwoździ jest płynnie regulowana za pomocą pokrętła.
Doskonale sprawdzi się do różnego rodzaju prac z drewnem, przy deskowaniu dachów, przy mocowaniu krokwi, montażu ogrodzeń, oraz przy różnego rodzaju pracach konstrukcyjnych związanych z budową domów, tarasów itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździarka akumulatorowa 50-90mm, 18V XR, DeWalt [DCN950N-XJ]:
- gwoździarka akumulatorowa wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy,
- wbija z łatwością gwoździe o długości 50 - 90 mm w drewno o średniej twardości,
- doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju pracach z drewnem, przy deskowaniu dachów, przy mocowaniu krokwi, montażu ogrodzeń, oraz przy różnego rodzaju pracach konstrukcyjnych związanych z budową domów, tarasów itp.,
- posiada precyzyjną regulację głębokości wbijania gwoździ za pomocą pokrętła,
- wyposażona jest w magazynek na gwoździe pochylony pod kątem 33°,
- jest przystosowana do gwoździ na taśmie papierowej oraz łączonych drutem pod kątem 30-34°,
- tryb wbijania gwoździ sekwencyjny (wystrzelenie gwoździa wymaga każdorazowo wciśnięcia spustu),
- doskonałe parametry dotyczące wibracji i hałasu zapewniają bezpieczną pracę,
- gwoździarka wyposażona jest w 2 praktyczne haki - odwracalny hak do zawieszania na pasie roboczym oraz hak do zawieszenia np. na krokwi czy konstrukcji,
- maszyna jest zabezpieczona przed przypadkowym strzałem przy pustym magazynku, co zapewnia bezpieczeństwo operatora,
- gwoździarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI DEWALT [DCN950N-XJ]:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 9,0 / 12,0 / 15,0 Ah,
- średnica gwoździ: 2,8 - 3,3 mm,
- długość gwoździ: 50 - 90 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 30° - 34°,
- tryb pracy: sekwencyjny,
- waga bez akumulatora: 3,9 kg
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI DEWALT [DCN950N-XJ]:
- odwracalny hak na pasek,
- nakładka nie zostawiająca śladów na materiale,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | odwracalny hak na pasek, nakładka nie zostawiająca śladów na materiale, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość gwoździ : | 50-90 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 33 stopnie |
| średnica gwoździ: | 2,8-3,3 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : | sekwencyjny |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5902013967897 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 4.60 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 38.50 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 37.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
