    4749J-380
296,74zł brutto
241,25zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2967 pkt.
Profesjonalna dwukierunkowa grzechotka ręczna KOKEN model 4749J-380, o długości całkowitej 380mm i mocowaniu nasadek na kwadrat 1/2" z dźwignią zmiany kierunku pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
klucz grzechotka dwukierunkowa do nasadek na kwadrat 1/2" KOKEN [4749J-380]:
  • profesjonalna grzechotka do ciężkich zastosowań,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, wykończenie polerowane,
  • grzechotka posiada sprężynującą kulkę w kwadracie zabierakowym, która przytrzymuje nasadki,
  • zmiana kierunku obrotu za pomocą dźwigni na głowicy klucza,
dane techniczne grzechotki ręcznej 1,2" 4749J-380:
  • mocowanie nasadek: kwadrat 3/8",
  • długość całkowita [L]: 380 mm,
  • liczba zębów: 24,
  • minimalny kąt pracy: 15º,
  • waga: 743 g,
  • wysokość z trzpieniem mocującym [T]: 33 mm
  • szerokość głowicy [D]: 44,6 mm
  • wysokość głowicy bez trzpieniem mocującego [H]: 18,4 mm
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 380 mm