klucz grzechotka 1/4", 72 zęby, 152mm, IRIMO [105-70-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:105-70-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 785 pkt. |
Grzechotka ręczna 1/4" firmy Irimo model 105-70-1 z 72 zębami, szybkim zwalnianiem nasadek i przełącznikiem kierunku pracy.
Grzechotka przeznaczona jest do zastosowań warsztatowych. Dzięki szczelnej obudowie mechanizmu grzechotkowego i wysokiemu momentowi dokręcania doskonale się sprawdza przy pracy w każdych warunkach. Tłumiąca drgania rękojeść podnosi komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.klucz grzechotka dwustronna 1/4" IRIMO [105-70-1]
- grzechotka ręczna dzięki opatentowanemu mechanizmowi zapadkowemu z 72 zębami jest bardzo wytrzymała i pozwala na precyzyjną pracę
- szczelna obudowa głowicy zapobiega dostawaniu się do środka kurzu, co zwiększa jej trwałość
- grzechotka posiada mechanizm szybkiego zwalniania nasadek w górnej części głowicy
- ma zaokrąglone kształty bez ostrych krawędzi na głowicy
- tłumiąca drgania rękojeść, wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego (dwukomponentowa), zwiększa komfort pracy
- grzechotka wykonana jest z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, wykończenie jasny chrom
- spełnia normę DIN3120 i DIN3122
dane techniczne grzechotki ręcznej 1/4" Irimo 105-70-1:
- mocowanie nasadek: kwadrat 1/4"
- długość całkowita [L]: 152mm
- liczba zębów: 72
- minimalny kąt pracy: 5o
- waga: 151g
- wysokość maksymalna z trzpieniem mocującym [B]: 25mm
- szerokość głowicy [A]: 28mm
- szerokość rękojeści [C]: 23mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| waga: | 151 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| liczba zębów: | 72 szt |
| przełącznik kierunku: | tak |
| EAN: | 8414909208870 |
| skok grzechotki: | 5 ° |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.150 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
