głowica wiertarki udarowej systemu MULTIEVO [MTHD5-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:MTHD5-XJ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1072 pkt. |
Głowica wiertarki udarowej z systemu Multievo™ firmy Black&Decker [MTHD5] do stosowania z napędem startowym MT218K, MT218KB lub MT350K.
Dołączając głowicę wiertarki udarowej do swojego narzędzia startowego Multievo, możesz wiercić z udarem w cegle, betonie czy skałach stosując wiertła widiowe z uchwytem cylindrycznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dwubiegowa głowica wiertarki udarowej systemie Multievo™ firmy Black&Decker [MTHD5] do stosowania z napędem startowym MT218K, MT218KB lub MT350K.
dane techniczne głowicy wiertarki udarowej MTHD5:
- prędkość bez obciążenia:
- 1 bieg 0-450 obr./min;
- 2 bieg 0-1450 obr./min;
- częstotliwość udaru: 21 750 ud/min;
- maksymalny moment obrotowy: 20 Nm.
| częstotliwość udaru: | 0-21750 udar/min |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1450 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1450 obr/min |
| max moment obrotowy : | 20 Nm |
| EAN: | 5035048403082 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
