głowica 2-żyłkowa do podkaszarki, żyłka 2.0mm, MAKITA-DOLMAR [381244240]
-
Producent:
-
Kod producenta:381244240
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 612 pkt. |
Głowica 2-żyłkowa do podkaszarki, żyłka 2.0mm, MAKITA-DOLMAR [381244240], z żyłką nylonową w kształcie kwadratu, o średnicy 2 mm i długości 4.5 metra.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Głowica 2-żyłkowa do podkaszarki, żyłka 2.0mm, MAKITA-DOLMAR [381244240]
- żyłka nylonowa, o przekroju w kształcie kwadratu,
- głowica przeznaczona jest do podkaszarki DBC291,
PARAMETRY TECHNICZNE ŻYŁKI TNĄCEJ MAKITA-DOLMAR [381244240]
- średnica żyłki: 2.0 mm,
- długość żyłki: 4.5 m,
- kształt żyłki: kwadrat,
- uchwyt narzędzia: M10 x 1,25 LHF,
- opakowanie: blister,
| długość żyłki: | 4.5 m |
| opakowanie: | blister |
| średnica żyłki: | 2,0 mm |
| gwint: | m10x1.25LHF |
| EAN: | 4002829757710 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.330 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
