frezarka górnowrzecionowa ze stopą krawędziową 900W DeWALT [D26200-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D26200-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11326 pkt. |
Profesjonalna frezarka górnowrzecionowa ze stopą krawędziową DeWALT model D26200, wyposażona w silnik 900W z tuleją mocująca 8mm, prowadnicę równoległą i adapter do odsysania pyłu.
Frezarka krawędziowa DeWalt D26200 ma płynną regulację obrotów w zakresie 16000 - 27000 obr/min, co pozwala precyzyjnie obrabiać szeroką gamę materiałów takich jak drewno, laminat, aluminium czy tworzywo.
Silnik napędowy frezarki krawędziowej można łatwo przełożyć z jednej stopy frezarskiej do drugiej co zwiększenia jej możliwości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Frezarka krawędziowa do laminatów DeWalt D26200:
- nowatorskie rozwiązanie 2 w 1, czyli zestaw ma napęd (silnik) zamocowany jest w stopie do krawędziowej (która jest na stanie), dodatkowo można dokupić standardową stopę dwuręczną (dwukolumnową)
- silnik napędowy frezarki można prosto i szybko przełożyć z jednej stopy frezarskiej do drugiej co zwiększenia jej możliwości,
- frezarka wyposażona jest w elektroniczną regulację prędkości z podtrzymaniem obrotów przy zmiennym obciążeniu umożliwia uzyskanie doskonałej jakości powierzchni dowolnego obrabianego materiału: drewna, aluminium, tworzywa, laminatu
- dzięki zmiennej prędkość obrotowej w zakresie 16000 - 27000 obr/min frezarka znakomicie sprawdza się do zastosowań dla różnych materiałów,
- lekka i kompaktowa konstrukcja frezarki zwiększa łatwość użytkowania i komfort pracy,
- w stopie dwuręcznej posiada nastawny ogranicznik głębokości w dwuręcznej podstawie pozwala precyzyjnie dobrać głębokość, a dodatkowo ma 5 pozycji szybkich nastaw głębokości frezowania,
- gumowane rękojeści zapewniają pewne i wygodne prowadzenie frezarki we wszystkich kierunkach
- oświetlenie podwójnymi diodami LED zwiększa widoczność obrabianej powierzchni, pozwalając uzyskać najwyższą dokładność obróbki
- frezarka posiada mechanizm blokady wrzeciona do szybkiej wymiany frezów jednym kluczem
- aluminiowa obudowa silnika i podstawy zapewnia wysoką żywotność narzędzia
- duża podstawa 100 mm zaprojektowana dla stabilnego oparcia frezarki na materiale
- kompatybilność z wieloma akcesoriami zapewnia dużą wszechstronność frezarki
Wyposażenie elektrycznej frezarki górnowrzecionowej DeWalt D26200:
- 1 prowadnice równoległe
- 1 adaptery do odsysania pyłu
- tulejka zaciskowa 8 mm
- klucz 17 mm
- podstawa stała krawędziowa
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiazuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | stopa krawędziowa, prowadnica równoległe, adapter do odsysania pyłu, tulejka zaciskowa 8 mm, klucz 17 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 16000-27000 obr/min |
| wielkość suwu wgłębnego: | 55 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 8,0 mm |
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica freza: | 36 mm |
| EAN: | 5035048262238 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.36 kg |
| długość opakowania: | 27.00 cm |
| szerokość opakowania: | 23.00 cm |
| wysokość opakowania: | 21.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
