frez trzpieniowy prosty do drewna, TCT, 5mm, Makita [P-78704]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-78704
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1233 pkt. |
Frez trzpieniowy prosty do drewna, Makita P-78704, o średnicy 5mm, z dwoma krawędziami tnącymi z węglikiem spiekanym.
Frez przeznaczony jest do stosowania we frezarkach górnowrzecionowych do obróbki drewna i tworzyw sztucznych.
Frez trzpieniowy walcowy do drewna, dwukrawędziowy, 5mm, Makita [P-78704]:
- wytrzymały frez walcowy z dwoma krawędziami tnącymi wzmocnionymi węglikiem spiekanym,
- przeznaczony do obróbki drewna, oraz tworzyw sztucznych,
- doskonale sprawdzi się do obróbki krawędzi, rowków, czy wręgów
PARAMETRY TECHNICZNE FREZA PROSTEGO MAKITA [P-78704]:
- średnica freza: 5 mm,
- średnica trzpienia mocującego: 8 mm,
- długość całkowita: 59,5 mm,
- długość części roboczej: 16 mm,
- liczba ostrzy: 2
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 59,5 mm |
| typ frezu: | prosty na trzpieniu |
| średnica mocowania: | 8 mm |
| długość części roboczej: | 10 mm |
| opakowanie: | blister |
| kształt freza: | walcowy |
| średnica freza: | 5 mm |
| EAN: | 088381709484 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
