frez trzpieniowy prosty do drewna, TCT, 12mm, Makita [P-78754]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-78754
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2557 pkt. |
Frez trzpieniowy prosty do drewna, Makita P-78754, o średnicy 12mm, z dwoma krawędziami tnącymi z węglikiem spiekanym.
Frez przeznaczony jest do stosowania we frezarkach górnowrzecionowych do obróbki drewna i tworzyw sztucznych.
Frez trzpieniowy walcowy do drewna, dwukrawędziowy, 12mm, Makita [P-78754]:
- wytrzymały frez walcowy z dwoma krawędziami tnącymi wzmocnionymi węglikiem spiekanym,
- przeznaczony do obróbki drewna, oraz tworzyw sztucznych,
- doskonale sprawdzi się do obróbki krawędzi, rowków, czy wręgów
PARAMETRY TECHNICZNE FREZA PROSTEGO MAKITA [P-78754]:
- średnica freza: 12 mm,
- średnica trzpienia mocującego: 12 mm,
- długość całkowita: 92 mm,
- długość części roboczej: 50 mm,
- liczba ostrzy: 2
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 92 mm |
| średnica mocowania: | 12 mm |
| długość części roboczej: | 50 mm |
| opakowanie: | blister |
| kształt freza: | walcowy |
| średnica freza: | 12 mm |
| EAN: | 088381709538 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
