etui zwijane na szczypce TwinGrip, KNIPEX [00 19 61 LE] cztery przegródki
-
Producent:
-
Kod producenta:00 19 61 LE
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 988 pkt. |
Etui do szczypiec TwinGrip KNIPEX 00 19 61 LE, z 4 przegródkami na narzędzia, zapinane na rzep.
Futerał posiada haftowane logo firmowe i symbol szczypiec dla łatwej identyfikacji zawartości.
Dostarczane jest bez narzędzi na wyposażeniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Etui zwijane na szczypce TwinGrip, KNIPEX [00 19 61 LE]:
- wytrzymałe etui z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny poliestrowej, zapinane na rzep,
- z haftowanym logo firmowym i symbolem szczypiec dla łatwej identyfikacji zawartości,
- posiada 4 przegródki na narzędzia,
- przeznaczone jest do transportu i przechowywania szczypiec serii TwinGrip.
PARAMETRY TECHNICZNE FUTERAŁU NA SZCZYPCE KNIPEX [00 19 61 LE]:
- wymiary po otwarciu (D x W): 430 x 325 mm,
- wymiary (D x S x W): 330 x 110 x 25 mm,
- waga: 225 g
Etui dostarczane bez narzędzi na wyposażeniu.
| długość całkowita: | 330 mm |
| EAN: | 4003773092056 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.225 kg |
| długość opakowania: | 33 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
