etui na 8 kluczy Joker 6000, 9459, Wera [05671381001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05671381001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 657 pkt. |
Etui na 8-częściowe zestawy kluczy płasko-oczkowych Joker 6000 z grzechotką, 9459, Wera [05671381001] z zapięciem na rzep i oczkiem do zawieszenia.
Futerał posiada gumową etykietę w formie klucza Joker dla łatwej identyfikacji zawartości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Etui na 8 kluczy Joker 6000, 9459, Wera [05671381001]:
- wytrzymałe etui z zapięciem na rzep i oczkiem do zawieszenia,
- etui do przechowywania 8 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Joker 6000,
- z gumową etykietą w formie klucza Joker dla łatwej identyfikacji zawartości,
- futerał dostarczany bez kluczy na wyposażeniu,
- wymiary: 290 x 110 mm,
- waga: 161 g


| długość całkowita: | 290 mm |
| EAN: | 4013288168122 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.161 kg |
| długość opakowania: | 29 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 2.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
