ergonomiczny sekator ogrodowy rozmiar S, zakres 20mm Bahco [PX-S2]
-
Producent:
-
Kod producenta:PX-S2
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2290 pkt. |
ergonomiczny sekator jednoręczny BAHCO model PX-S2, do cięcia gałęzi o grubości do 20 mm, rozmiar S mały.
Sekatory ergonomiczne serii PX są bardzo poręczne i trwałe, występują w 3 rozmiarach S, M i L, można dopasować rozmiar rękojeści do wielkości dłoni. Dostępne są także 3 różne wielkości ostrzy o różnym zakresie cięcia pasujące do wszystkich rozmiarów rękojeści.
Sekatory ogrodowe Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ergonomiczny sekator ogrodowy PX-S2 firmy BAHCO
- Sekator zaprojektowany zgodnie z naukowym konceptem narzędzi ERGO™
- Kształt i rozmiar rękojeści dopasowany do rozmiaru dłoni
- Odpowiednie wygięcie ostrza w dwóch płaszczyznach pozwala ciąć z odpowiednią siłą
- Nie powoduje nadmiernego zmęczenia dłoni i przedramienia
- Rękojeści PX wykonane z materiału kompozytowego z powłoką gumową na górnej części
sekator ogrodowy PX-S2:
- maksymalna grubość ciętej gałęzi 20 mm
- rozmiar S mały
- waga 296 g
Dostępne są części zamienne do sekatora, 3 rozmiary rękojeści oraz ostrza o różnym zasięgu cięcia a także sprężyny o 3 twardościach.
| waga: | 296 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | S |
| EAN: | 7311518233792 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.251 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
