ergonomiczny sekator ogrodowy jednoręczny, rozmiar M, zakres 15mm Bahco [PX-M1]
-
Producent:
-
Kod producenta:PX-M1
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2337 pkt. |
ergonomiczny sekator jednoręczny BAHCO model PX-M1, do cięcia gałęzi o grubości do 15 mm, rozmiar rękojeści M średni.
Sekatory ergonomiczne serii PX są bardzo poręczne i trwałe, występują w 3 rozmiarach S, M i L, można dopasować rozmiar rękojeści do wielkości dłoni. Dostępne są także 3 różne wielkości ostrzy o różnym zakresie cięcia pasujące do wszystkich rozmiarów rękojeści oraz części zamienne.
Sekatory ogrodowe Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ergonomiczny sekator ogrodowy PX-M1 firmy BAHCO
- Sekator zaprojektowany zgodnie z naukowym konceptem narzędzi ERGO™
- Kształt i rozmiar rękojeści dopasowany do rozmiaru dłoni
- Odpowiednie wygięcie ostrza w dwóch płaszczyznach pozwala ciąć z odpowiednią siłą
- Nie powoduje nadmiernego zmęczenia dłoni i przedramienia
- Rękojeści PX wykonane z materiału kompozytowego z powłoką gumową na górnej części
sekator ogrodowy PX-M1:
- maksymalna grubość ciętej gałęzi 15 mm
- rozmiar M średni
- waga 322 g
Dostępne są części zamienne do sekatora, 3 rozmiary rękojeści oraz ostrza o różnym zasięgu cięcia a także sprężyny o 3 twardościach.
| waga: | 322 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | M |
| EAN: | 7311518233815 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.258 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
