Elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 1000W, CG 10-125 Fein [72227960000]
-
Producent:
-
Kod producenta:72227960000
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7172 pkt. |
Elektryczna szlifierka kątowa 125mm, CG 10-125 INOX Fein 72227960000, z silnikiem o mocy 1000W, pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa przeznaczona jest przede wszystkim do obróbki zgrubnej do cięcia i szlifowania. Posiada kontrolę odrzutu oraz zabezpieczenie przeciążeniowe.
Nakrętka szybkomocująca zapewnia sprawną wymianę akcesoriów. Kompaktowa budowa szlifierki i antypoślizgowa rękojeść boczna poprawiają komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 1000W, CG 10-125 Fein [72227960000]:
- profesjonalna szlifierka kątowa z wytrzymałym silnikiem 1000W, kompaktowa i poręczna w użyciu dzięki wąskiej obudowie silnika,
- szlifierka ma wysoką przeciążalność dzięki bezpośredniemu chłodzeniu silnika,
- wyposażona jest w głowicę przekładniową, którą można obrócić (opis w instrukcji) o 90° dla większej wygody i wszechstronności zastosowań,
- kontrola odrzutu, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem oraz uchwyt antywibracyjny zapewniają użytkownikowi kompleksową ochronę podczas wykonywanej pracy,
- zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega przegrzewaniu się szlifierki oraz zwiększa jej trwałość i żywotność,
- nakrętka szybkomocująca zapewnia szybką, beznarzędziową wymianę akcesoriów.
Dane techniczne szlifierki kątowej Fein [72227960000]:
- moc: 1000W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr./min.,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- długość kabla z wtyczką: 4 m,
- waga (EPTA): 2,1 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Fein [72227960000]:
- osłona tarczy,
- uchwyt antywibracyjny,
- nakrętka szybkomocująca,
- klucz,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy, uchwyt antywibracyjny, nakrętka szybkomocująca, klucz, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1000 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 4014586894980 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
