elektryczna piła łańcuchowa na wysięgniku 25cm/800W Black+Decker [PS7525-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:PS7525-QS
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3167 pkt. |
Elektryczna piła łańcuchowa na wysięgniku Black&Decker PS7525, z silnikiem 800W i prowadnicą o długości 25cm, pozwalającą na cięcie większych pni i gałęzi.
Wysięgnik można regulować w zakresie od 184cm do 270cm, co daje zasięg do wysokości około 4,5 metra.
Jest to bardzo wygodna i niezawodna piła do wycinania gałęzi położonych na większej wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna piła łańcuchowa PS7525 firmy Black&Decker
- posiada silnik o mocy 800W, prowadnicą o długości 25cm zamontowaną na wysięgniku
- rozsuwany wysięgnik pozwala na regulację długości w zakresie 184 do 270cm, co daje zasięg do ok. 4,5 metra w zależności od wysokości operatora
- obrotowa głowica, niska waga oraz dobre wyważenie ułatwiają pracę tym narzędziem
- piła PS7525 wyposażona jest w automatyczne smarowanie łańcucha, funkcję zapobiegająca odbiciom podczas cięcia i blokadę włącznika
- szybki automatyczny hamulec zatrzymuje prace silnika w 0,15s
- duży, łatwy do uzupełnienia zbiornik na olej minimalizuje wyciekanie i rozlewanie oleju
- maksymalna średnica cięcia 22cm; optymalna 5 - 20cm,
- regulacja napięcia łańcucha odbywa się przy pomocy pokrętła.
wyposażenie piły na wysięgniku PS7525:
- futerał (osłona prowadnicy): 1004697-90 ,
- łańcuch: A6225CS,
- prowadnica / miecz: 1004697-92,
- pasek na plecy.
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| waga kg: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | futerał (osłona prowadnicy): 1004697-90 , łańcuch: A6225CS, prowadnica / miecz: 1004697-92, pasek na plecy. |
| moc znamionowa: | 800 W |
| długość prowadnicy: | 25 cm |
| prędkość łańcucha: | 11 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 60 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048554081 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
Super urządzenie, sprawnie tnie niedostępne gałęzie
