elektryczna piła łańcuchowa 1800W/350mm Makita [UC3541A]
-
Producent:
-
Kod producenta:UC3541A
552,04zł brutto
448,81zł netto
614,75zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5520 pkt. |
Elektryczna piła łańcuchowa Makita model UC3541A, z silnikiem 1800 W, prowadnicą o długości 35 cm, szerokość rowka 1,1 mm.
Piła łańcuchowa posiada hamulec bezpieczeństwa i nowy system beznarzędziowej obsługi zespołu tnącego oraz automatyczny system smarowania prowadnicy i łańcucha.
Ergonomiczna konstrukcja i niewielka waga ułatwiają pracę tą piłą. Świetna pilarka do prac profesjonalnych oraz do pracy w sadzie, ogrodzie czy na działce.
piła łańcuchowa elektryczna Makita UC3541A:
- pilarka wyposażona jest w silnik 1800W, zastąpiła jedną z popularniejszych elektrycznych pił łańcuchowych na rynku UC3520A
- ma prowadnicę o długości 35cm, która pozwala swobodnie ciąć gałęzie czy klocki drewniane
- doskonała do prac w sadzie czy przy cięciu drewna do kominka
- prosta i wygodna w obsłudze, a przy tym niezawodna
- nowy system beznarzędziowej wymiany prowadnicy i łańcucha
- automatyczny system smarowanie łańcucha
- metalowa ostroga zębata
- hamulec łańcucha tnącego uruchamiany bezwładnościowo w czasie 0,1 sekundy
- rękojeść pokryta antypoślizgową gumą, wygodna konstrukcja z bocznie ułożonym silnikiem
- piła łańcuchowa wyposażona została w nową pompkę olejową z możliwością regulacji wydajności smarowania
wyposażenie pilarki łańcuchowej Makita UC3541A:
- prowadnica łańcucha 35cm [165246-6],
- osłona prowadnicy [419288-5],
- łańcuch do prowadnicy o długości 35 cm [958291652]
- instrukcja obsługi .
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| waga kg: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica łańcucha [165246-6], osłona miecza [419288-5], łańcuch do miecza 35 cm/ 3/8'' szer rowka [958291652] |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| długość prowadnicy: | 35 cm |
| prędkość łańcucha: | 14,5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 200 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381657884 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.2 kg |
| długość opakowania: | 56 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
