elektryczna jednobiegowa wiertarka udarowa 430W Makita [M8103]
-
Producent:
-
Kod producenta:M8103
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2296 pkt. |
Wiertarka udarowa MAKITA model M8103, wyposażona w silnik o mocy 430W, z uchwytem wiertarskim na kluczyk 13mm, pakowana w kartonie.
Wytrzymała wiertarka udarowa z regulacją prędkości obrotowej spustem włącznika. Sprawdzi się przy wierceniu otworów w drewnie, metalu i betonie.
Ergonomiczna konstrukcja korpusu i antypoślizgowy uchwyt zapewniają wygodne trzymanie a rękojeść boczna gwarantuj pełną kontrolę nad narzędziem.
elektryczna wiertarka udarowa 430W Makita M8103
- wiertarka elektryczna z udarem wyposażona w silnik o mocy 430W,
- posiada dwa tryby pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru,
- wiertarski uchwyt na kluczyk 13 mm,
- regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- obroty w lewo i prawo,
- wytrzymała aluminiowa obudowa przekładni
- ergonomiczna konstrukcja korpusu i antypoślizgowy uchwyt zwiększają komfort użytkowania
- rękojeść boczna gwarantuje pełną kontrolę nad narzędziem
Dane techniczne wiertarki Makita M8103
- moc: 430W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-3000 obr/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0-3300 ud/min
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13,0 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 13 mm
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 18 mm,
- waga (EPTA): 1,8 kg.
Wyposażenie wiertarki Makita M8103
- uchwyt wiertarski kluczykowy do 13mm: [763161-4],
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego: [763441-8],
- ogranicznik głębokości: [415496-9],
- uchwyt boczny, [142083-5]
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski kluczykowy do 13mm, kluczyk do uchwytu wiertarskiego, ogranicznik głębokości, uchwyt boczny |
| częstotliwość udaru: | 0-3300 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 18 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3000 obr/min |
| wymiary: | 255 mm |
| moc znamionowa: | 430 W |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381815970 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
