elektryczna jednobiegowa wiertarka bez udaru 370W Makita [DP2010]
-
Producent:
-
Kod producenta:DP2010
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostawa |
Elektryczna wiertarka bez udaru MAKITA model DP2010 wyposażona w silnik o mocy 370W, pakowana w kartonie.
Lekka i poręczna wiertarka z bardzo precyzyjnym uchwytem wiertarskim w zakresie od 0,5mm do 6,5mm.
Wiertarka DP2010 przeznaczona jest do profesjonalnych prac, świetnie sprawdza się przy wierceniu pod nity i gwinty oraz przy wierceniu seryjnym.
elektryczna wiertarka bezudarowa 370W, Makita DP2010:
- wiertarka elektryczna bez udaru wyposażona w silnik o mocy 370W,
- posiada regulację prędkości za pomocą włącznika, oraz obroty w lewo i prawo,
- wiertarka ma zwartą, kompaktową budowę znakomita do prac w poziomie, pionie oraz ponad głową,
- jest lekka i poręczna, idealnie mieści się w skrzynce narzędziowej, warsztacie czy przy montażu,
- idealna do precyzyjnych prac jak również do wiercenia seryjnego, np. otworów pod nity, wkręty, itp.,
- posiada uchwyt wiertarski na kluczyk, oraz ogranicznik głębokości wiercenia ze stopką z tworzywa. Stopka zapobiega uszkodzeniom powierzchni,
Dane techniczne wiertarki Makita DP2010:
- moc: 370W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-4200 obr/min,
- zakres uchwytu wiertarskiego: 0,5-6,5 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 6,5 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 15 mm,
- waga (EPTA): 1,0 kg.
Wyposażenie wiertarki Makita DP2010:
- uchwyt wiertarski kluczykowy do 6,5mm: [192887-5],
- ogranicznik głębokości: [196322-5],
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego: [763418-3],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski kluczykowy do 6,5mm: [192887-5], ogranicznik głębokości: [196322-5], kluczyk do uchwytu wiertarskiego: [763418-3], |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 15 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 6,5 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4200 obr/min |
| moc znamionowa: | 370 W |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 0,5-6,5 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381645904 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 26 cm |
| szerokość opakowania: | 27 cm |
| wysokość opakowania: | 8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
