elektryczna dwubiegowa wiertarka udarowa 720W, Makita [HP2050HJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:HP2050HJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6286 pkt. |
Profesjonalna dwubiegowa wiertarka udarowa MAKITA model HP2050HJ, wyposażona w silnik 720W z kluczykowym uchwytem wiertarskim do 13mm. Pakowana w walizce.
Mocna, dwubiegowa o smukłej budowie wiertarka udarowa ze wzmocnionymi zębatkami do intensywnych prac różnego typu (wiercenie z udarem, bez udaru i wkręcanie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna wiertarka udarowa 720WMakita HP2050HJ:
- dwubiegowa wiertarka udarowa HP2050HJ posiada mocny silnikiem 720W i wzmocnioną przekładnię zębatą,
- posiada dwa biegi mechaniczne i elektroniczną regulację prędkości obrotowej na spuście wyłącznika pozwala na precyzyjną pracę, ma obroty w prawo i w lewo,
- doskonała zarówno do wiercenia w cegle, betonie czy w skałach, wykorzystując funkcje wiercenia udarowego, jak i do wiercenia w drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych, wiercąc bez funkcji udaru,
- przełącznik trybu pracy (wiercenie/wiercenie z udarem) znajduje się w górnej części wiertarki,
- wygodna rękojeść antywibracyjna powleczona gumą, co zwiększa komfort pracy,
- posiada uchwyt wiertarski kluczykowy,
- ma wytrzymałą aluminiową obudowę przekładni,
- wiertarka wyposażona jest w łagodny rozruch i sprzęgło cierne,
- posiada lampkę sygnalizującą problem z obwodem elektrycznym,
- dostarczana w praktycznej walizce.
Dane techniczne wiertarki udarowej Makita HP2050HJ:
- moc: 720W,
- liczba biegów: 2,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-1200/2900 obr/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0-24000/58000 ud/min
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13,0 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie na biegu I / II: 20/13 mm
- maksymalna średnica wiercenia w stali na biegu I / II: 13/8 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie na biegu I / II: 40/25 mm,
- waga (EPTA): 2,5 kg.
Wyposażenie wiertarki DeWalt HP2050HJ:
- uchwyt wiertarski kluczykowy do 13mm: [192552-6],
- kluczyk do uchwytu wiertarskiego: [763430-3],
- wielopozycyjna rękojeść boczna: [153503-4],
- ogranicznik głębokości: [415486-9],
- opakowanie: walizka systemowa MakPac typ1 [821549-5],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski kluczykowy do 13mm: [192552-6], kluczyk do uchwytu wiertarskiego: [763430-3], wielopozycyjna rękojeść boczna: [153503-4], ogranicznik głębokości: [415486-9], opakowanie: walizka [824650-5], |
| częstotliwość udaru: | 0-58000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 40 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2900 obr/min |
| wymiary: | 362 mm |
| moc znamionowa: | 720 W |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381680332 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
