Duża skrzynia narzędziowa na kołach, 246L, FATMAX, Stanley [FMST1-75531]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST1-75531
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6256 pkt. |
Duża skrzynia narzędziowa na kołach, FATMAX, Stanley [FMST1-75531] o pojemności 246 litrów.
Wyposażona w wytrzymałe 7-calowe koła i wysuwaną rękojeść ułatwiającą transport.
Aluminiowe relingi umożliwiają bezpieczne mocowanie dodatkowego ładunku pasami transportowymi.
Pokrywa z uszczelkami gwarantuje pyłoszczelność i wodoodporność (IP65).
Zamykana za pomocą solidnych, metalowych klamer z możliwością zabezpieczenia skrzyni kłódką (brak kłódki w zestawie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.duża skrzynia narzędziowa na kołach, 246L, FATMAX, Stanley [FMST1-75531]
- mobilna skrzynia o pojemności 246 litrów, wyposażona w wytrzymałe 7-calowe koła oraz wygodną, wysuwaną rękojeść ułatwiającą transport,
- bardzo pojemna, z aluminiowymi relingami umożliwiającymi przymocowanie dodatkowej skrzyni lub ładunku za pomocą pasów transportowych,
- zamykana za pomocą solidnych, metalowych klamer,
- pokrywa z uszczelkami zapewnia pyłoszczelność i wodoodporność zgodną z klasą odporności IP65,
- istnieje możliwość zabezpieczenia skrzyni kłódką (kłódka nie znajduje się w zestawie),
PARAMETRY TECHNICZNE SKRZYNI NARZĘDZIOWEJ, FATMAX, STANLEY [FMST1-75531]
- pojemność: 246 litrów,
- maksymalny udźwig skrzyni: 50 kg,
- maksymalny udźwig pokrywy: 25 kg,
- wymiary: 99 x 59 x 62 cm,
- waga: 15 kg,
Akcesoria pokazane na zdjęciach nie znajdują się na wyposażeniu skrzyni.
| EAN: | 3253561755316 |
| pojemność : | 246 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 15 kg |
| długość opakowania: | 99 cm |
| szerokość opakowania: | 59 cm |
| wysokość opakowania: | 62 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
