Duża skrzynia narzędziowa na kołach, 190L, Stanley [1-93-278]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-93-278
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6256 pkt. |
Duża skrzynia narzędziowa na kołach, Stanley [1-93-278] o pojemności 190 litrów.
Wyposażona w wyjmowaną tackę na drobne narzędzia, solidne kółka oraz wysuwaną, wygodną rękojeść ułatwiającą transport.
Tackę można odłożyć na rękojeść, co zwiększa komfort pracy.
Pokrywa ma rowki do stabilizacji materiału oraz wytłoczoną miarę o zakresie do 90 cm.
Skrzynia zamykana jest na wytrzymałe metalowe klamry z możliwością zabezpieczenia kłódką (brak kłódki w zestawie) oraz dodatkowo wyposażona w zamek na klucz (w komplecie są 2 pary kluczy).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Duża skrzynia narzędziowa na kołach, 190L, Stanley [1-93-278]
- mobilna skrzynia o pojemności 190 litrów, wyposażona w wyjmowaną tackę na drobne narzędzia, wytrzymałe kółka oraz wygodną, wysuwaną rękojeść, która ułatwia transport,
- wyjętą tackę można wygodnie odłożyć na wysuniętą rękojeść, co zwiększa komfort pracy,
- skrzynia charakteryzuje się dużą pojemnością, a jej pokrywa została wyposażona w rowki do stabilizacji materiału – każdy z nich posiada wytłoczoną miarę o zakresie do 90 cm,
- zamykana przy pomocy wytrzymałych, metalowych klamr z możliwością zabezpieczenia kłódką (kłódka nie jest dołączona do zestawu),
- dodatkowo skrzynia posiada wbudowany zamek na klucz (w komplecie znajdują się dwie pary kluczy),
PARAMETRY TECHNICZNE SKRZYNI NARZĘDZIOWEJ, STANLEY [1-93-278]
- pojemność: 190 litrów,
- maksymalny udźwig skrzyni: 50 kg,
- wymiary: 962 x 578 x 591 mm,
- waga: 9.5 kg,
Akcesoria pokazane na zdjęciach nie znajdują się na wyposażeniu skrzyni.
| EAN: | 3253561932786 |
| pojemność : | 190 l |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 9.5 kg |
| długość opakowania: | 96.2 cm |
| szerokość opakowania: | 57.8 cm |
| wysokość opakowania: | 59.1 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
