dmuchawa/odkurzacz/rozdrabniacz do liści, 2900W, 55l, Black+Decker [BEBLV290-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEBLV290-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3440 pkt. |
Elektryczny odkurzacz / dmuchawa / rozdrabniarka ogrodowa do liści Black+Decker BEBLV290-QS, z silnikiem o mocy 2900W, dostarczany z 2 rurami umożliwiającymi szybkie przezbrojenie z dmuchawy na odkurzacz, pakowany w kartonie.
Odkurzacz ogrodowy z wysoką mocą zasysania i rozdrabniarką szybko usuwa najbardziej uporczywe resztki z ogrodu. Dmuchawa z prędkością wydmuchu 390 km/h poradzi sobie nawet ze sporymi liśćmi czy zabrudzeniami w ogrodzie.
Odkurzacz wyposażony jest w worek na odpady o pojemności 55 litrów. Możliwość założenia pojemnika na plecy daje swobodę poruszania się po ogrodzie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Dmuchawa / odkurzacz / rozdrabniacz do liści, 2900W, Black+Decker [BEBLV290-QS]:
- dmuchawa ogrodowa wyposażona jest w silnik szczotkowy o mocy 2900W,
- wyposażona jest w 2 rury: jedna z rur służy do przedmuchiwania, natomiast druga do odkurzania,
- prędkość wydmuchu 390 km/h pozwala na szybkie i łatwe usuwanie liści i innych drobnych zanieczyszczeń,
- 2-stopniowa regulacja prędkości wydmuchu umożliwia dostosowanie mocy do wykonywanej pracy,
- wysoka moc zasysania pozwala na szybkie usuwanie najbardziej uporczywych resztek z ogrodu,
- worek na liście o pojemności 55 litrów z możliwością założenia go na plecy pozwala na wygodne poruszanie się po ogrodzie,
- posiada funkcję zmniejszania objętości resztek - wydajny rozdrabniacz zmniejsza objętość odpadów szesnastokrotnie, ułatwiając ich usuwanie,
- wyposażona jest także w pas do przenoszenia umożliwiający odciążenie rąk podczas pracy na większych powierzchniach i ułatwiający manewrowanie dmuchawą.
PARAMETRY TECHNICZNE DMUCHAWY / ODKURZACZA OGRODOWEGO BLACK+DECKER [BEBLV290-QS]:
- moc znamionowa: 2900 W,
- pojemność worka: 55l
- prędkości wydmuchu: 390 km/h,
- max objętość zasysania / wydmuchu: 15 m³/min.,
- objętość po zmieleniu: 16:1,
- poziom hałasu: 102,5 dB,
- funkcja dmuchawy: tak,
- funkcja odkurzacza: tak,
- funkcja rozdrabniarki: tak,
- waga: 4,4 kg
WYPOSAŻENIE DMUCHAWY OGRODOWEJ BLACK+DECKER [BEBLV290-QS]:
- 2 rury,
- worek na liście,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | 2 rury, worek na liście, instrukcja obsługi |
| max wydajność przepływu powietrza: | 15 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 390 km/h |
| moc znamionowa: | 2900 W |
| pojemność zbiornika: | 55 l |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| objętość zasysania: | 15 m3/min |
| natężenie hałasu: | 102,5 dB |
| objętość po zmieleniu: | 16:1 |
| EAN: | 5035048705155 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 7.65 kg |
| długość opakowania: | 58 cm |
| szerokość opakowania: | 42.50 cm |
| wysokość opakowania: | 31.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
