dmuchawa akumulatorowa 36V-40V max XGT, Makita [UB003CZ] zasilana z PDC1200 / PDC1500
-
Producent:
-
Kod producenta:UB003CZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14124 pkt. |
Dmuchawa akumulatorowa do liści 36V - 40V max, Makita UB003CZ, zasilana wyłącznie przy pomocy przenośnych jednostek zasilających PDC1200 oraz PDC1500. Dostarczana jest bez jednostki zasilającej, akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Dmuchawa wyposażona w silnik bezszczotkowy BLDC o dużej mocy, z funkcją tempomatu utrzymującą stałą prędkość wydmuchu. Wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć (norma wodoszczelności IPX4).
Dzięki niskiemu poziomowi hałasu i zerowej emisji zanieczyszczeń doskonale sprawdzi się do prac np. na terenach użyteczności publicznej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dmuchawa akumulatorowa do liści 36V-40V max XGT, Makita [UB003CZ]:
- akumulatorowa dmuchawa zasilana wyłącznie przenośnymi jednostkami zasilającymi PDC1200 oraz PDC1500,
- zerowa emisja zanieczyszczeń i niski poziom hałasu sprawiają, że dmuchawa jest przyjazna dla środowiska i doskonale nadaje się do stosowania na terenach użyteczności publicznej,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada elektroniczną 3 stopniową kontrolę prędkości obrotowej oraz płynną regulację prędkości przy pomocy spustu włącznika na każdym biegu,
- siła wydmuchu na biegu 3 wynosi maksymalnie 24 N,
- pożądany poziom mocy można zablokować za pomocą dźwigni,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- dmuchawa została wykonana zgodnie z normą wodoszczelności IPX4, co daje jej całkowitą ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę,
- długa dysza z 3-stopniową regulacją długości o zakresie regulacji 100 mm poprawia wygodę użytkowania,
- otwór w dolnej części obudowy umożliwia zawieszenie dmuchawy na haku, co ułatwia przechowywanie dmuchawy,
- ergonomiczny kształt obudowy ułatwia uchwyt urządzenia obiema rękami,
- specjalnie zaprojektowany uchwyt zapewnia najbardziej optymalny kąt pod którym dysza skierowana jest do ziemi, umożliwiając tym samym wydajniejszą pracę,
- przeniesienie zasilania z korpusu urządzenia na jednostkę zasilającą na plecach zmniejsza zmęczenie operatora,
- dmuchawa dostarczana jest bez jednostki zasilającej, akumulatorów i ładowarki.
- napięcie zasilania: 36V - 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: jednostki zasilające PDC1200 / PDC1500,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4000 - 10600 / 17700 / 22100 obr./min.,
- maksymalna prędkość wydmuchu powietrza: 86,0 m/s,
- siła wydmuchu: 0,7 - 5 / 15 / 24 N,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 2,9 - 8,2 / 13,9 / 17,6 m³/min.,
- ciągły czas pracy na PDC1200: 400 / 175 / 95 / 60 min.,
- ciągły czas pracy na PDC1500: 530 / 235 / 120 / 80 / 60 min.,
- poziom mocy akustycznej: 93,1 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 82,2 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2 dB(A),
- poziom wibracji bez obciążenia: 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji bez obciążenia K h: 1,5 m/s²,
- długość przewodu zasilającego: 1,1 m,
- wymiary (D x S x W): 913 - 1013 x 178 x 298 mm,
- waga bez kabla: 2,8 kg,
- waga (EPTA): 2,6 - 2,9 kg
- rura dmuchawy,
- pas barkowy [122F94-2],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/UB003C.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/UB003C.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/UB003C.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,6 - 2,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,8 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 913 - 1013 x 178 x 298 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 17,6 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 309,6 km/h |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / nie |
| natężenie hałasu: | 93,1 dB |
| EAN: | 197050002907 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.9 kg |
| długość opakowania: | 69.8 cm |
| szerokość opakowania: | 19.1 cm |
| wysokość opakowania: | 32.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
