dmuchawa akumulatorowa 18V, Makita [DUB186SFX1] 3,0Ah, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUB186SFX1
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6491 pkt. |
Akumulatorowa dmuchawa 18V Makita DUB186SFX1, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 3,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Dmuchawa posiada 3-stopniową regulację siły wydmuchu za pomocą pokrętła, doskonale sprawdzi się do usuwania zanieczyszczeń oraz zdmuchiwania liści.
Oferta limitowana.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dmuchawa akumulatorowa 18V LXT, Makita [DUB186SFX1]:
- dmuchawa przeznaczona do usuwania zanieczyszczeń i osuszania maszyn, czy urządzeń oraz zdmuchiwania liści,
- posiada 3-stopniową regulację siły wydmuchu za pomocą pokrętła nastawczego,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza wynosi 3,2m³/min., a maksymalna prędkość przepływu powietrza wynosi 68 m/s,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- dostarczana z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie
PARAMETRY TECHNICZNE DMUCHAWY MAKITA [DUB186SFX1]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-18000 obr./min.,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 0-3,2 m³/min.,
- maksymalna prędkość wydmuchu powietrza: 68 m/s,
- siła wydmuchu: 2,5 N,
- poziom mocy akustycznej: 92,4 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 82,5 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,8 dB(A),
- poziom wibracji bez obciążenia: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 861 x 156 x 210 mm,
- waga: 1,1 kg
WYPOSAŻENIE DMUCHAWY MAKITA [DUB186SFX1]:
- 1 akumulator BL1830B (18V / 3,0Ah) LXT,
- ładowarka DC18SD,
- dysza wydmuchu [191G09-6],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DUB186.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DUB186.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DUB186.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL1830B (18V / 3,0Ah) LXT, ładowarka DC18SD, dysza wydmuchu [191G09-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 861 x 156 x 210 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 3,2 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 244 km/h |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / nie |
| EAN: | 197050008510 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
