dłuto wąskie SDS-max 25x600 mm, Alpen [0097100600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0097100600100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 905 pkt. |
Dłuto wąskie typ 0097100600100 z mocowaniem SDS-Max, o długości 600 mm i szerokości 25 mm.
Dłuto przeznaczone jest do ciężkich prac przy użyciu wszystkich typów młotów obrotowo-udarowych, udarowych i wyburzeniowych z systemem mocowania SDS-max, np. do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania tynków, fundamentów czy wylewek.
Dłuta SDS-max firmy Alpen cechują się wyjątkowo dużą trwałością i niskimi wibracjami w trakcie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto wąskie SDS-Max ALPEN 0097100600100
- dłuto przeznaczone jest do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania tynków, fundamentów czy wylewek
- najnowsza technologia wykonania gwarantuje długą żywotność
- dłuto pozwala osiągnąć większy urobek kutego materiału w krótszym czasie
- specjalny sposób ostrzenia głowicy (części kującej) gwarantuje długotrwałą ostrość narzędzia i dłuższą żywotność
- niskie wibracje podczas kucia zwiększają komfort pracy
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy cechują dłuto SDS-max firmy ALPEN. Dłuto przeznaczone jest do profesjonalnych prac z wszystkimi młotami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek.
Parametry techniczne dłuta ALPEN 0097100600100
- długość całkowita: 600 mm,
- szerokość dłuta: 25 mm,
- system mocowania: SDS-Max.
| długość całkowita: | 600 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| szerokość dłuta: | 25 mm |
| EAN: | 9002740612377 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.139 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.80 cm |
| wysokość opakowania: | 66.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
