dłuto wąskie SDS+ Demolisher [0098700252100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0098700252100
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 637 pkt. |
profesjonalne dłuto wąskie SDS+ Demolisher firmy ALPEN 988002501, o szerokości 20mm i długości 250mm.
specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy. Sześciokątny kształt dłuta daje maksymalną stabilność i niskie wibracje podczas pracy. Końcówka dłuta odporna i bardzo wytrzymała o specjalnym wyfrezowanych nacięciach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto wąskie SDS+ Demolisher 98700252100 - długość całkowita 250mm, szerokość 20mm. Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy
przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne)
| długość całkowita: | 250 mm |
| typ mocowania : | SDS+ |
| szerokość dłuta: | 20 mm |
| EAN: | 9002741260812 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.237 kg |
| długość opakowania: | 3.70 cm |
| szerokość opakowania: | 1.60 cm |
| wysokość opakowania: | 30.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
