dłuto wąskie SDS+ 20x250mm, DeWALT [DT6802-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT6802-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 160 pkt. |
Dłuto firmy DeWalt o symbolu DT6802 z mocowaniem SDS+, o długości 250 mm, szerokości 20 mm.
Przeznaczone do stosowania we wszystkich typach młotowiertarek z systemem mocowania na SDS+.
Do kucia, dłutowania w betonie, kamieniu, ceramice, cegłach czy przy skuwaniu płytek.
SPRAWDŹ JE W PRACY - NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ !!!
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto wąskie SDS+ 20x250mm, DeWALT [DT6802-QZ]:
- długość całkowita: 250 mm,
- szerokość dłuta: 20 mm,
- system mocowanie: SDS+.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
| długość całkowita: | 250 mm |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | blister |
| szerokość dłuta: | 20 mm |
| EAN: | 5011402371433 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.25 kg |
| długość opakowania: | 30.70 cm |
| szerokość opakowania: | 3.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
