dłuto wąskie 25/280mm, SDS-Max, DeWalty [DT6822-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT6822-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 448 pkt. |
Dłuto wąskie DeWALT typ DT6822 z mocowaniem SDS-Max, o długości 280mm i szerokości dłuta 25mm.
Przeznaczone do stosowania we wszystkich typach młotów obrotowo-udarowych i udarowych z systemem mocowania SDS-Max. Do kucia, dłutowania w betonie, kamieniu, ceramice, cegłach czy przy skuwaniu tynków i wylewek.
Wykonane ze specjalnie utwardzanej stali obrabianej cieplnie co zapewnia wysoką odporność połączona z długą żywotnością.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dłuto wąskie SDS-Max firmy DeWalt o symbolu DT6822:
- długość całkowita: 280 mm,
- szerokość dłuta: 25 mm,
- system mocowanie: SDS-Max.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
| długość całkowita: | 280 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| szerokość dłuta: | 25 mm |
| EAN: | 5011402378074 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.50 kg |
| długość opakowania: | 35.00 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 2.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
