dłuto wąskie 19/450 mm, mocowanie sześciokąt 17mm, Makita [D-16879]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-16879
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 474 pkt. |
Profesjonalne dłuto firmy Makita o symbolu [D-16879], na sześciokąt 17 mm, o szerokości 19 mm i długości 450 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto sześciokąt 17 mm firmy Makita o symbolu D-16879:
- długość całkowita: 450 mm,
- szerokość dłuta: 19 mm,
- system mocowanie: sześciokąt 17 mm.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem sześciokąt 17 mm różnych marek.
| długość całkowita: | 450 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 17 mm |
| przeznaczone do narzędzia: | M8600 |
| szerokość dłuta: | 19 mm |
| EAN: | 088381192880 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
