dłuto szerokie SDS-max 115x350 mm, Alpen [0097801135100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0097801135100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3019 pkt. |
Dłuto szerokie ALPEN typ 0097801135100 mocowaniem SDS-Max, o długości 350 mm i szerokości 115 mm.
Dłuto przeznaczone jest do ciężkich prac przy użyciu wszystkich typów młotów obrotowo-udarowych, udarowych i wyburzeniowych z systemem mocowania SDS-max, np. do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania tynków, fundamentów czy wylewek.
Dłuta SDS-max firmy Alpen cechują się wyjątkowo dużą trwałością i niskimi wibracjami w trakcie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto szerokie SDS-Max ALPEN 0097801135100
- dłuto przeznaczone jest do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do skuwania tynków i wylewek
- dłuto pozwala osiągnąć większy urobek kutego materiału w krótszym czasie,
- specjalny sposób ostrzenia głowicy (części kującej) gwarantuje długotrwałą ostrość narzędzia i dłuższą żywotność,
- niskie wibracje podczas kucia zwiększają komfort pracy.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy cechują dłuto SDS-max firmy ALPEN. Dłuto przeznaczone jest do profesjonalnych prac z wszystkimi młotami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek.
Parametry techniczne dłuta ALPEN 0097801135100
- długość całkowita: 350 mm,
- szerokość dłuta: 115 mm,
- system mocowania: SDS-Max.
| długość całkowita: | 350 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| szerokość dłuta: | 115 mm |
| EAN: | 9002740612452 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.944 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.20 cm |
| wysokość opakowania: | 41.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
