dłuto szerokie SDS+ [0098500165100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0098500165100
Stan magazynowy: 4
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 836 pkt. |
profesjonalne dłuto szerokie SDS+ firmy ALPEN 985001651, o szerokości 75mm i długości 165mm.
specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto szerokie SDS+ 985001651 - długość całkowita 165mm, szerokość 75mm. Duża wytrzymałość, wysoka wydajność podczas pracy
przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne)
| typ mocowania : | SDS+ |
| EAN: | 9002741123476 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.271 kg |
| długość opakowania: | 7.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.90 cm |
| wysokość opakowania: | 22.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
Zobacz produkty podobne
-
Extra!!
