dłuto szerokie SDS+, Alpen [0098200425100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0098200425100
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 714 pkt. |
profesjonalne dłuto szerokie SDS+ firmy ALPEN 0098200425100, o szerokości 40mm i długości 250mm.
specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto szerokie SDS+ 0098200425100 - długość całkowita 250mm, szerokość 40mm. Duża wytrzymałość, wysoka wydajność podczas pracy
przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne)
| długość całkowita: | 250 mm |
| typ mocowania : | SDS+ |
| szerokość dłuta: | 40 mm |
| EAN: | 9002740612551 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.357 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 31.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
