dłuto szerokie SDS+ 40x250mm, DeWALT [DT6803-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT6803-QZ
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 210 pkt. |
Dłuto firmy DeWalt o symbolu DT6803 z mocowaniem SDS+, o długości 250 mm, szerokości 40 mm.
Przeznaczone do stosowania we wszystkich typach młotowiertarek z systemem mocowania na SDS+.
Do kucia, dłutowania w betonie, kamieniu, ceramice, cegłach czy przy skuwaniu płytek.
SPRAWDŹ JE W PRACY - NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ !!!
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto szerokie SDS+ 40x250mm, DeWALT [DT6803-QZ]:
- długość całkowita: 250 mm,
- szerokość dłuta: 40 mm,
- system mocowanie: SDS+.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
| długość całkowita: | 250 mm |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | blister |
| szerokość dłuta: | 40 mm |
| EAN: | 5011402371440 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.27 kg |
| długość opakowania: | 31.10 cm |
| szerokość opakowania: | 3.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
