dłuto szerokie 115x400mm, sześciokąt 30mm Makita [P-13518]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-13518
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3429 pkt. |
Dłuto szerokie firmy Makita o symbolu P-13518 z mocowaniem sześciokątnym 30mm , szerokość dłuta 115 mm, długość całkowita dłuta 400 mm.
Przeznaczone do stosowania we wszystkich typach młotów kujących z systemem mocowania na sześciokąt 30mm min: HM1300, HM1303, HM1304, HM1307, HM1317, HM1400, HM1500/B.
Do kucia, dłutowania w betonie, kamieniu, ceramice, cegłach czy przy skuwaniu wylewek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto szerokie sześciokątne 30mm fimy Makita [P-13518]:
- długość całkowita: 400 mm,
- szerokość dłuta: 115 mm,
- system mocowanie: sześciokąt 30 mm.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem na sześciokąt 30 mm różnych marek (Bosch, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 30mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| szerokość dłuta: | 115 mm |
| EAN: | 088381943239 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
