dłuto SDS-max 25x600mm, DeWalt [DT8088-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT8088-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 677 pkt. |
Dłuto DeWALT typ DT8088-QZ z mocowaniem SDS-max, szerokości 25mm i o długości 600mm.
Przeznaczony do stosowania we wszystkich typach młotów obrotowo-udarowych i udarowych z systemem mocowania SDS-max.
Wykonany ze specjalnie utwardzanej stali obrabianej cieplnie co zapewnia wysoką odporność połączona z długą żywotnością.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dłuto SDS-max DT8088-QZ
- przeznaczony jest do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania tynków, fundamentów czy wylewek
- duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy
- przeznaczone są one do profesjonalnych prac z wszystkimi młotami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek
Dane techniczne dłuta SDS-Max firmy DeWalt o symbolu DT8088-QZ:
- długość całkowita: 600 mm,
- szerokość dłuta: 25 mm,
- system mocowanie: SDS-Max.
| długość całkowita: | 600 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| EAN: | 5035048061428 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.10 kg |
| długość opakowania: | 35.30 cm |
| szerokość opakowania: | 4.80 cm |
| wysokość opakowania: | 2.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
