dłuto płaskie 25 x 400 mm, sześciokąt 19mm, DeWalt [DT6942-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT6942-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1152 pkt. |
Dłuto szerokości 25mm firmy DeWALT [DT6942] z mocowaniem sześciokątnym 19 mm, o długości 400mm..
Przeznaczone do kucia w betonie, kamieniu, ceramice, cegłach i wylewek we wszystkich typach młotów udarowych z systemem mocowania na sześciokąt 19 mm.
Wykonane ze specjalnie utwardzanej stali obrabianej cieplnie co zapewnia wysoką odporność połączona z długa żywotnością.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto płaskie 25 x 400 mm, sześciokąt 19mm, DeWalt [DT6942-QZ] :
- szerokość dłuta: 25 mm,
- długość całkowita: 400 mm,
- system mocowanie: sześciokąt 19 mm.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem na sześciokąt 19 mm różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 19mm |
| opakowanie: | blister |
| szerokość dłuta: | 25 mm |
| EAN: | 5035048025055 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.00 kg |
| długość opakowania: | 4.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.50 cm |
| wysokość opakowania: | 43.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
