dłuto łopatkowe 125/400mm, sześciokąt 30mm, Makita [P-05555]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-05555
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3610 pkt. |
Profesjonalne dłuto łopatkowe firmy Makita o symbolu [P-05555], na sześciokąt 30mm, o szerokości 125mm i długości 400mm.
Specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy. Końcówka dłuta odporna i bardzo wytrzymała.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto łopatkowe sześciokąt 30 mm firmy Makita o symbolu P-05555:
- długość całkowita: 400 mm,
- szerokość dłuta: 125 mm,
- system mocowanie: sześciokąt 30mm.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem sześciokąt 30 mm różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 30mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| szerokość dłuta: | 125 mm |
| EAN: | 088381921343 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
