dłuto do bruzd ze skrzydełkami SDS+ Alpen [0098400225100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0098400225100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1872 pkt. |
profesjonalne dłuto do bruzd ze skrzydełkami SDS+ firmy ALPEN 984002251, o szerokości 22mm i długości 250mm.
specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto do bruzd ze skrzydełkami SDS+ 984002251 - długość całkowita 250mm, szerokość 22mm. Duża wytrzymałość, wysoka wydajność podczas pracy
przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne)
| długość całkowita: | 250 mm |
| typ mocowania : | SDS+ |
| szerokość dłuta: | 22 mm |
| EAN: | 9002740897064 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.375 kg |
| długość opakowania: | 6.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.80 cm |
| wysokość opakowania: | 31.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
